KONST / Litografier / Färglitografi 11576010
nr 1157 6010
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 60/360, motivet: 42x58
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 22 januari 2018
kl 19:48:21
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
22 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm